top of page

Apmaksas veidi

1. Ar bankas karti vai Paypal. Ātra un droša norēķināšanās platforma, izmantojot PayPal kontu vai maksājumu kartes. Ja rodas neskaidrības kā veikt apmaksu - droši sazināties pa e-pastu info@skinlovers.lv vai zvaniet uz +371 29455316 (no 8:00 līdz 21:00).

2. Skaidrā naudā vai ar kredītkarti veikalā Bruņinieku 49, Rīga

3. Ar pārskaitījumu. Iepērkoties internetā, automātiski tiks ģenerēta un uz jūsu e-pastu nosūtīta rēķina pavadzīme, kuru varat samaksāt ar bankas pārskaitījumu. Maksājuma vietā norādiet pasūtījuma vai rēķina numuru. Ja maksājumu gribat veikt no citas bankas un vēlaties, ka preces tiktu izsūtītas tajā pašā dienā, uzreiz atsūtiet mums maksājuma apstiprinājuma kopiju uz epastu info@skinlovers.lv un jūsu maksājums tiks apstiprināts.

Piegādes veidi

1. Ar pakomātiem. Mēs sūtam ar Omniva, Pasta Stacija, DPD.

2. Pasūtījumu izņemšana mūsu veikalā Bruņinieku ielā 49 - bezmaksas

3. Ar Latvijas Pasts kurjerpastu. Ātri un vienkārši saņemt preci savā majā.

4. Pasūtījumiem virs 50 eiro - piegāde bezmaksas visā Latvijā

Preču atgriešana

1. Mēs, SL-lingerie darbinieki paši esam klienti ikdienas dzīvē, tāpēc saprotam, cik svarīgi ir tāda lieta kā preču atgriešana. Vienmēr runājam cilvēcīgi, neprasām aizpildīt dokumentus, kas norāda jūsu preces atgriešanas motīvus un cenšamies cik iespējams atvieglināt šo procesu. Taču mums jānorāda arī standarta atgriešanas noteikumus, kas atbilst Latvijas Republikas un Eiropas Savienības tiesībām.
Visi problēmgadījumi spriežami pēc noteikumiem, visos citos gadījumos vienkārši sazinieties ar mums un visu nospriedīsim, cik ātri vien iespējams info@skinlovers.lv.

 

bottom of page